Állásajánlataink

Új munkatársakat keresünk asztalos, és betanított munkás munkakörbe, pócsmegyeri üzemünkbe.

Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttérrel, változatos és minőségi munkákkal.

Asztalos szakmunkás munkaköri leírása:

  • Bútoripari munkák kivitelezése terveknek megfelelően (konyhák, nyílászárók, egyéb típusú bútorok)
  • Helyszíni összeszerelés, beépítés (tapasztalat esetén helyszíni felmérés is)

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség, de fiatal végzős asztalosok jelentkezését is várjuk
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás
  • Faipari gépek használata
  • Műszaki rajzok ismerete és értelmezése
  • B kategóriás jogosítvány; 3,5 t-s tehergépjármű vezetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Üzemünkbe történő bejárás Szentendréről megoldható!

Betanított munkás munkaköri leírása:

  • Asztalos ipari segédmunkák
  • Felületkezelési előkészítés, csiszolás stb.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent